Wizyta w bibliotece

W piątek Gumisie udały się do Biblioteki z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.

Podczas wizyty dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowaną laurkę i złożyły życzenia.

Wyjście było cennym doświadczeniem, które uświadomiło przedszkolakom,

jak ważną rolę pełni biblioteka w rozwijaniu zainteresowań i zdobywaniu wiedzy.