Wizyta w bibliotece
W piątek Gumisie udały się do Biblioteki z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.
Podczas wizyty dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowaną laurkę i złożyły życzenia.
Wyjście było cennym doświadczeniem, które uświadomiło przedszkolakom,
jak ważną rolę pełni biblioteka w rozwijaniu zainteresowań i zdobywaniu wiedzy.



