W marcu jak w garncu – Kaczuszki

W marcu jak w garncu – Kaczuszki

Tydzień pełen wrażeń i nowości. Dlaczego? Powitaliśmy Panią Wiosnę – wykonaliśmy dla niej kolorową suknię z kwiatów i motyli. W marcu pogoda płata figle: czasami świeci słońce, czasami pada deszcz, a nawet śnieg. Nawet taka pogoda nie jest straszna – udało nam się wyjść na nasze przedszkolne podwórko i nawet „złapaliśmy” dużo słońca tego dnia.

Z kolei w naszej sali przedszkolnej wyobraziliśmy sobie, że przed momentem padał deszcz i wyszło słońce, a co za tym idzie były też kałuże. Skakaliśmy po nich wysoko, wysoko do góry i każdy czekał na swoją kolej.

W naszym przedszkolu był organizowany konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną – brały w niej udział dwie dziewczynki z naszej grupy – były wielkie brawa i niespodzianki. Gratulujemy serdecznie!!!!

Koniec marca przyniósł nam też inne niespodziewane wydarzenia, dlatego zapraszamy do wysyłania fotorelacji i kontaktowania się z wychowawcami na naszego grupowego maila kaczuszkibajlandia@gmail.com – wysyłamy zadania, karty pracy i z niecierpliwością czekamy na informację zwrotną od Was.