Sałatka owocowa

Dzieci z grupy Jeżyki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały w przedszkolu pyszną sałatkę owocową.

Najpierw dokładnie umyły ręce oraz owoce, a następnie kroiły je na małe kawałki pod czujnym okiem pań.

W sali unosił się piękny, owocowy zapach, a przedszkolaki z radością mieszały wszystkie składniki.

Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie, jak ważne jest zdrowe odżywianie oraz jedzenie owoców. Na koniec wszyscy ze smakiem degustowali własnoręcznie przygotowaną sałatkę. 

🍎
🍌
🍓