Życzenia Wielkanocne
Z okazji Świąt Wielkanocnych dzieci z grupy „Gwiazdeczki” składają najserdeczniejsze życzenia: Dużo radości, uśmiechu i wiosennego optymizmu,pogodnych i rodzinnych chwil przy świątecznym stole,smacznego jajka, mokrego śmigusa-dyngusaoraz mnóstwa kolorowych, wielkanocnych niespodzianek! Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen ciepła, spokoju i nadziei. Wesołych Świąt Wielkanocnych!
V miejsce na Turnieju Szachowym dla Bajlandii!
Bartek, Szymek i Tymek, trzej przyjaciele z grupy "Myszek" reprezentowali nasze przedszkole na Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Rząsce. Wywalczyli dla nas V miejsce. Serdeczne gratulacje! :)
Jaś Ostrowski laureatem ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II”!
Jaś Ostrowski, z grupy "Myszek", został laureatem ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie - "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II". Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie ozdobnej zawieszki do udekorowania świątecznego drzewka, które później znaleźć