Żabka Gwiazdka-Różyczka oraz Żabka Robert rozpoczęły swoją Przygodę

Kilka dni temu, do naszej grupy dołączyły dwie nowe Żabki. Są to dwie pluszowe maskotki. Dzieci nadały im imiona; Żabka dziewczynka została “ochrzczona” Gwiazdką- Różyczką, a Żabka chłopczyk dostała imię Robert (tutaj chłopcy nawiązali do pana Roberta od gimnastyki korekcyjnej jak również do słynnego piłkarza, Roberta Lewandowskiego).
Nasze Żabki w każdy piątek, będą zabierane do domu przez jedną Dziewczynkę i jednego Chłopca (do kogo pójdą – będzie wyłonione na drodze losowania). W ciągu roku na pewno odwiedzą Dom każdego Dziecka z grupy Żabki. Pluszaki te bardzo lubią przygody, są ciekawe, lubią się uczyć, bawić, ale przede wszystkim kochają Dzieci. Chcą Im towarzyszyć, spędzając razem wspólne i dobre chwile. Gwiazdka i Robert mają swoje PAMIĘTNIKI i chciałyby aby Dziecko wraz z Rodziną pozostawiło w nich jakiś “ślad” … na pamiątkę…
W poniedziałki, gdy wszyscy po weekendzie wrócą do przedszkola, będziemy się dzielić wrażeniami. Być może nasze pluszowe Żabki będą chciały nauczyć nas czegoś nowego? Poznać przepis na pyszne ciasteczka? A może nauczyć nowej piosenki???
Żabki są już w domach naszych Przedszkolaków… Hmmmmm? Na pewno bawią się SUUUPER!!!